درمان ریشه دندان

تکنولوژی های نوین

 دندانپزشکی در یک روز

 

دندانپزشکی بدون درد

 

دندانپزشکی مبتنی بر لیزر

 

دندانپزشکی میکروسکوپیک

درمان ریشه دندان

مواد و تجهیزاتی که توسط متخصص درمان ریشه مورد استفاده قرار می‌گیرد، راحتی بیمار و موفقیت درمان را افزایش می‌دهد. متخصص درمان ریشه برای جدا کردن دندان از سایر دندان‌ها و حفاظت از دهان در طول درمان، از یک ورقه کوچک لاستیکی استفاده می‌کند. تصاویر رادیوگرافی سه بعدی برای مشاهده جزئیات دندان به کار می‌روند. متخصص به کمک این تصاویر می‌تواند کانال‌های ریشه و عفونت دندان را به وضوح مشاهده کند. همچنین می‌تواند از میکروسکوپ جراحی برای مشاهده بهتر کانال ریشه و درمان مؤثرتر آن کمک گیرد.
در کلینیک پلاتینیوم اسمایل، متخصص درمان ریشه، دیگر متخصصان دندانپزشکی و دندانپزشک عمومی در تعامل با یکدیگر فعالیت می‌کنند. این امر باعث می‌شود تا هر بیمار، بهترین درمان را دریافت کند. خدمات اندودونتیکس در کلینیک پلاتینیوم اسمایل توسط یک تیم متخصص و ماهر با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری دندانپزشکی بدون درد، ارائه می‌شود.
متخصص درمان ریشه علاوه بر درمان کانال ریشه، درمان‌هایی مانند یافتن دندان آسیب دیده در اثر تروما و کاشت ایمپلنت را نیز انجام می‌دهد. هدف اصلی در درمان ریشه، نگه داشتن دندان طبیعی است. با این وجود، یک متخصص درمان ریشه با در نظر گرفتن تمامی گزینه‌های درمانی، بهترین روش را برای شما انتخاب می‌کند.

#

عکس قبل و بعد از عمل

برای مشاهده نمونه عمل‌های انجام شده و نتایج بعد از عمل، از گالری عکس ما دیدن کنید.